Продукція > KYOCERA AVX > KGF43GR71H474KV
KGF43GR71H474KV
KGF43GR71H474KV KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.040" (1.02mm)
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 1192 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.040" (1.02mm), Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF43GR71H474KV KGF43GR71H474KV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.47 µF