Продукція > KYOCERA AVX > KGF43JR72A225KS
KGF43JR72A225KS
KGF43JR72A225KS KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER SMD
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.79mm)
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER SMD, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.79mm), Capacitance: 2.2 µF.