KGF55CR73U103KV
KGF55CR73U103KV KYOCERA AVX Components
kgf.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 3000V X7R 10% Pad SMD 2220 FlexiTerm 125°C T/R
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 3kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 10nF, Operating voltage: 3kV, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: SMD, Case - inch: 2220, Case - mm: 5750, Manufacturer series: KGF, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
KGF55CR73U103KV KGF55CR73U103KV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 10nF; 3kV; X7R; ±10%; SMD; 2220; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 10nF
Operating voltage: 3kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 2220
Case - mm: 5750
Manufacturer series: KGF
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C