Продукція > KYOCERA AVX > KGF56GCG2J473JV
KGF56GCG2J473JV
KGF56GCG2J473JV KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 2225 630 V NPO 47NF +-5% FL
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2225 630 V NPO 47NF +-5% FL, Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF56GCG2J473JV KGF56GCG2J473JV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: 2225 630 V NPO 47NF +-5% FL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Capacitance: 0.047 µF
Кількість Ціна
KGF56GCG2J473JV KGF56GCG2J473JV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 47nF C0G 2225 5% Flexiterm