Продукція > KYOCERA AVX > KGF56GCG2J563JV
KGF56GCG2J563JV
KGF56GCG2J563JV KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 2225 630 V NPO 56NF +-5% FL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: Soft Termination, High Voltage
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.056 µF
на замовлення 475 шт:
Написати відгук
Description: 2225 630 V NPO 56NF +-5% FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Soft Termination, High Voltage, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.056 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF56GCG2J563JV KGF56GCG2J563JV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: 2225 630 V NPO 56NF +-5% FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Capacitance: 0.056 µF
товару немає в наявності
KGF56GCG2J563JV KGF56GCG2J563JV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630V 56nF C0G 2225 5% Flexiterm