Продукція > KYOCERA AVX > KGF56GR73D333KV
KGF56GR73D333KV
KGF56GR73D333KV KYOCERA AVX
KGF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.033UF 2KV X7R 2225
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 2225 (5763 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.100" (2.54mm)
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 2KV X7R 2225, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 2225 (5763 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.225" L x 0.250" W (5.72mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.100" (2.54mm), Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGF56GR73D333KV KGF56GR73D333KV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Description: CAP CER 0.033UF 2KV X7R 2225
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.033 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
KGF56GR73D333KV KGF56GR73D333KV Виробник : KYOCERA AVX KGF.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 33nF; 2kV; X7R; ±10%; SMD; 2225; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 33nF
Operating voltage: 2kV
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: KGF
Kind of capacitor: MLCC
Case - mm: 5763
Roll diameter max.: 180mm