Продукція > KYOCERA AVX > KGH42HCG3E102JY
KGH42HCG3E102JY
KGH42HCG3E102JY KYOCERA AVX
KGK_SafetyCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: X2, 1808, NPO, 102, J, 3KV,
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 989 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: X2, 1808, NPO, 102, J, 3KV,, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGH42HCG3E102JY KGH42HCG3E102JY Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_8-17-2023_KGK_SafetyCap.pdf Safety Capacitors 1000pF 3Kv 1808 5% C 0G X2 Flexiterm
на замовлення 3940 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Applications: Safety
Ratings: X2
Capacitance: 1000 pF