Продукція > KYOCERA AVX > KGH42HR73E152KY1A
KGH42HR73E152KY1A
KGH42HR73E152KY1A KYOCERA AVX
KGK_SafetyCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: X2, 1808 X7R 1500 PF 10%, FLEXIT
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: X2, 1808 X7R 1500 PF 10%, FLEXIT, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGH42HR73E152KY1A KGH42HR73E152KY1A Виробник : KYOCERA AVX KGK_SafetyCap.pdf Description: X2, 1808 X7R 1500 PF 10%, FLEXIT
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X2
Capacitance: 1500 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
KGH42HR73E152KY1A KGH42HR73E152KY1A Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_8-17-2023_KGK_SafetyCap.pdf Safety Capacitors 1500pF 2500kV 10% 18 08 X7R X2 Flexiterm