Продукція > KYOCERA AVX > KGH43JR73E222KV
KGH43JR73E222KV
KGH43JR73E222KV KYOCERA AVX
KGK_SafetyCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: X2, 1812, X7R, 222, K, 3KV,
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: X2, 1812, X7R, 222, K, 3KV,, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X2
Capacitance: 2200 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
KGH43JR73E222KV KGH43JR73E222KV Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_8-17-2023_KGK_SafetyCap.pdf Safety Capacitors 2200pF 3kV 1812 10% X7R X2 Flexiterm