Продукція > KYOCERA AVX > KGH55CR73E103KV1A
KGH55CR73E103KV1A
KGH55CR73E103KV1A KYOCERA AVX
KGK_SafetyCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: X2, 2220 X7R 10NF 10%, FLEXITERM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: X2, 2220 X7R 10NF 10%, FLEXITERM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KGH55CR73E103KV1A KGH55CR73E103KV1A Виробник : KYOCERA AVX KGK_SafetyCap.pdf Description: X2, 2220 X7R 10NF 10%, FLEXITERM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X2
Capacitance: 1000 pF
Кількість Ціна
KGH55CR73E103KV1A KGH55CR73E103KV1A Виробник : KYOCERA AVX Kyocera_8-17-2023_KGK_SafetyCap.pdf Safety Capacitors 10nF 2500kV 10% 2220 X7R X2 Flexiterm