Продукція > KYOCERA AVX > KGH55GR73E563KV2B
KGH55GR73E563KV2B
KGH55GR73E563KV2B KYOCERA AVX
KGK_SafetyCap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: X2, 2220, X7R, 563, K, 3KV, ANTI
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 0.056 µF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: X2, 2220, X7R, 563, K, 3KV, ANTI, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 0.056 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250VAC
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Safety
Ratings: X2
Capacitance: 0.056 µF