KHAE-17A12-120 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 120VAC 3.9KOhm 5A 4PDT(21.82x28.17)mm THT General Purpose Relay
на замовлення 105 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук