KHAU-17D16-48
KHAU-17D16-48 TE Connectivity
NG_DS_1308242_KHA_0716-196482.pdf
Виробник: TE Connectivity
Industrial Relays Relay 4PDT 1A 48VDC 2.6KOhm Socket
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук