KHAU-17D18-24
KHAU-17D18-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-7-1393122-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 240VAC - Nom
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 13 ms
Release Time: 6 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: CSA, UR
на замовлення 345 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -45°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 37.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Contact Form: 4PDT (4 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 240VAC - Nom, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 13 ms, Release Time: 6 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: CSA, UR.
Інші пропозиції KHAU-17D18-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KHAU-17D18-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_KHA_0716-712301.pdf General Purpose Relays 4PDT 3A 24VDC 650Ohm Relay Socket