KHU-11D11-24 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 24VDC 690Ohm 5A DPDT(21.82x28.17)mm Socket General Purpose Relay
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук