KHU-17A16-120
KHU-17A16-120 POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
2209295.pdf
Виробник: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KHU-17A16-120 - RELAY, 4PDT, 120VAC, 30VDC, 1A
tariffCode: 85364110
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Solder
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: -
Kontaktmaterial: Silver
Kontaktstrom: 1A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 3.9kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Through Hole
Produktpalette: KHU Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Spulenspannung: 120VAC
Kontaktkonfiguration: 4PDT
Kontaktspannung V AC: 120VAC
directShipCharge: 25
на замовлення 275 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - KHU-17A16-120 - RELAY, 4PDT, 120VAC, 30VDC, 1A, tariffCode: 85364110, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Solder, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: -, Kontaktmaterial: Silver, Kontaktstrom: 1A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 3.9kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30VDC, Relaismontage: Through Hole, Produktpalette: KHU Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Spulenspannung: 120VAC, Kontaktkonfiguration: 4PDT, Kontaktspannung V AC: 120VAC, directShipCharge: 25.
Інші пропозиції KHU-17A16-120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KHU-17A16-120 KHU-17A16-120 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_KHA&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -45°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: CSA, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 10 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: 4PDT (4 Form C)
Contact Rating (Current): 1 A
Switching Voltage: 240VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Operate Time: 13 ms
Release Time: 6 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 240VA
товару немає в наявності
KHU-17A16-120 KHU-17A16-120 Виробник : TE Connectivity / AMP ENG_DS_1308242_KHA_0716-3344106.pdf Industrial Relays Relay 4PDT 1A 120VAC 3.9KOhm Socket