KIT-ANT18-13-3.2 Synapse Wireless
aim-121_cutsheet.pdf
Виробник: Synapse Wireless
Antenna Indoor 3dBi Gain
Написати відгук
Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT CONN MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 18.000" (457.20mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz.
Інші пропозиції KIT-ANT18-13-3.2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KIT-ANT18-13-3.2 Виробник : Synapse Wireless aim-121_cutsheet.pdf Antenna Indoor 3dBi Gain
товару немає в наявності
KIT-ANT18-13-3.2 KIT-ANT18-13-3.2 Виробник : Synapse Wireless LP150-001%20Installation%20Guide.pdf Description: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT CONN MT
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 18.000" (457.20mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz