KIT-ANTUFL18-02 Synapse Wireless
dim10-087-06_cutsheet.pdf
Виробник: Synapse Wireless
Antenna Outdoor 22-Pin
Написати відгук
Description: STRAIGHT ANGLE ANTENNA KIT: 18", Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Gain: 1.5dBi, Termination: RP-SMA Male, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 5.130" (130.30mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Part Status: Active.
Інші пропозиції KIT-ANTUFL18-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KIT-ANTUFL18-02 Виробник : Synapse Wireless dim10-087-06_cutsheet.pdf Antenna Outdoor 22-Pin
товару немає в наявності
KIT-ANTUFL18-02 KIT-ANTUFL18-02 Виробник : Synapse Wireless GLP-KIT-ANTUFL18-02.pdf Description: STRAIGHT ANGLE ANTENNA KIT: 18"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Gain: 1.5dBi
Termination: RP-SMA Male
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 5.130" (130.30mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz