Продукція > ELITE > KJ2E101MNN1630
KJ2E101MNN1630
KJ2E101MNN1630 Elite
Elite-KJ.pdf PART-NUMBER-SYSTEM.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 250VDC; Ø16x30mm; Pitch: 7.5mm
Mounting: THT
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: KJ
Type of capacitor: electrolytic
Capacitors features: long life
Capacitance: 100µF
Terminal pitch: 7.5mm
Height: 30mm
Diameter: 16mm
Body dimensions: Ø16x30mm
Operating current: 0.69A
Operating voltage: 250V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 12000h
на замовлення 542 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 100uF; 250VDC; Ø16x30mm; Pitch: 7.5mm, Mounting: THT, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: KJ, Type of capacitor: electrolytic, Capacitors features: long life, Capacitance: 100µF, Terminal pitch: 7.5mm, Height: 30mm, Diameter: 16mm, Body dimensions: Ø16x30mm, Operating current: 0.69A, Operating voltage: 250V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 12000h.