Продукція > ELITE > KJ2G100MNN1020
KJ2G100MNN1020
KJ2G100MNN1020 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 400VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm
Mounting: THT
Terminal pitch: 5mm
Diameter: 10mm
Body dimensions: Ø10x20mm
Height: 20mm
Operating current: 0.15A
Operating voltage: 400V DC
Tolerance: ±20%
Service life: 10000h
Capacitors features: long life
Operating temperature: -25...105°C
Capacitance: 10µF
на замовлення 3492 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 10uF; 400VDC; Ø10x20mm; Pitch: 5mm, Mounting: THT, Terminal pitch: 5mm, Diameter: 10mm, Body dimensions: Ø10x20mm, Height: 20mm, Operating current: 0.15A, Operating voltage: 400V DC, Tolerance: ±20%, Service life: 10000h, Type of capacitor: electrolytic, Manufacturer series: KJ, Capacitors features: long life, Operating temperature: -25...105°C, Capacitance: 10µF.