Продукція > ELITE > KJ2G220MNN1225
KJ2G220MNN1225
KJ2G220MNN1225 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø12.5x25mm
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 12000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: KJ
Operating current: 275mA
Height: 25mm
Diameter: 12.5mm
Capacitors features: long life
на замовлення 1992 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 22uF; 400VDC; Ø12.5x25mm; Pitch: 5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 22µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø12.5x25mm, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 12000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: KJ, Operating current: 275mA, Height: 25mm, Diameter: 12.5mm, Capacitors features: long life.