Продукція > ELITE > KJ2G330MNN1620
KJ2G330MNN1620
KJ2G330MNN1620 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 400VDC; Ø16x20mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 33µF
Operating voltage: 400V DC
Body dimensions: Ø16x20mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 12000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: KJ
Operating current: 0.37A
Height: 20mm
Diameter: 16mm
Capacitors features: long life
на замовлення 592 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 33uF; 400VDC; Ø16x20mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 33µF, Operating voltage: 400V DC, Body dimensions: Ø16x20mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 12000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: KJ, Operating current: 0.37A, Height: 20mm, Diameter: 16mm, Capacitors features: long life.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KJ2G330MNN1620 Виробник : Elite Elite-KJ.pdf Конденсатор електролітичний радіальний, С = 33 мкФ, U, В = 400, Розм = 16 x 20 мм, Точн., % = 20, Крок, мм = 7,5, Тексп, °C = -25..+105, Термін експл., г @ T,°C = 12000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 16x20mm Од. вим: шт