KJ2G6R8MP50815D
KJ2G6R8MP50815D Chinsan (Elite)
KJ%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RAD TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 860mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 225 mA @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RAD TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 860mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 8000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 90 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 225 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KJ2G6R8MP50815D KJ2G6R8MP50815D Виробник : Chinsan (Elite) KJ%20Series.pdf Description: CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RAD TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 400 V