Продукція > ELITE > KJ2G820MNN1830
KJ2G820MNN1830
KJ2G820MNN1830 Elite
PART-NUMBER-SYSTEM.pdf Elite-KJ.pdf
Виробник: Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 400VDC; Ø18x30mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Capacitance: 82µF
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø18x30mm
Mounting: THT
Manufacturer series: KJ
Operating temperature: -25...105°C
Diameter: 18mm
Height: 30mm
Operating voltage: 400V DC
Service life: 12000h
Capacitors features: long life
Terminal pitch: 7.5mm
Operating current: 0.63A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 400VDC; Ø18x30mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Capacitance: 82µF, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø18x30mm, Mounting: THT, Manufacturer series: KJ, Operating temperature: -25...105°C, Diameter: 18mm, Height: 30mm, Operating voltage: 400V DC, Service life: 12000h, Capacitors features: long life, Terminal pitch: 7.5mm, Operating current: 0.63A.