Продукція > ELITE > KJ2W470MNN1825
KJ2W470MNN1825
KJ2W470MNN1825 Elite
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 450VDC; Ø18x25mm; Pitch: 7.5mm
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: THT
Capacitance: 47µF
Operating voltage: 450V DC
Body dimensions: Ø18x25mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Service life: 12000h
Operating temperature: -25...105°C
Manufacturer series: KJ
Operating current: 0.495A
Height: 25mm
Diameter: 18mm
Capacitors features: long life
на замовлення 1715 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; THT; 47uF; 450VDC; Ø18x25mm; Pitch: 7.5mm, Type of capacitor: electrolytic, Mounting: THT, Capacitance: 47µF, Operating voltage: 450V DC, Body dimensions: Ø18x25mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Service life: 12000h, Operating temperature: -25...105°C, Manufacturer series: KJ, Operating current: 0.495A, Height: 25mm, Diameter: 18mm, Capacitors features: long life.