KLM5S400RY12
KLM5S400RY12 Thinking Electronic
en-PPTC-Polymer%20PTC%20Resettable%20Fuse-KLM%20Series.pdf
Виробник: Thinking Electronic
Description: PTC RESETTABLE FUSE, 1812, 12V,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric), Concave
Size / Dimension: 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Hold (Ih) (Max): 4 A
Current - Trip (It): 8 A
Voltage - Max: 12V
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Current - Max: 50 A
Time to Trip: 2 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 3 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 17 mOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESETTABLE FUSE, 1812, 12V,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Concave, Size / Dimension: 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Hold (Ih) (Max): 4 A, Current - Trip (It): 8 A, Voltage - Max: 12V, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Current - Max: 50 A, Time to Trip: 2 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 3 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 17 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KLM5S400RY12 KLM5S400RY12 Виробник : Thinking Electronic en-PPTC-Polymer%20PTC%20Resettable%20Fuse-KLM%20Series.pdf Description: PTC RESETTABLE FUSE, 1812, 12V,
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymeric
Current - Hold (Ih) (Max): 4 A
Current - Trip (It): 8 A
Voltage - Max: 12V
Current - Max: 50 A
Time to Trip: 2 s