Продукція > KLS > KLS2-125A-3.50-06P-4S
KLS2-125A-3.50-06P-4S
Виробник:
клеммник 6конт.шаг 3.5мм 10A 150V Група товару: Клемники Од. вим: шт
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KLS2-125A-3.50-06P-4S клеммник 6конт.шаг 3.5мм 10A 150V Група товару: Клемники Од. вим: шт