KMS15A-15
KMS15A-15 TDK-Lambda
kms-a_e.pdf
Виробник: TDK-Lambda
Description: AC/DC CONVERTER 15V 15W
Packaging: Bulk
Features: Universal Input
Package / Case: 4-DIP Module
Size / Dimension: 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CE, cURus
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 15W, Packaging: Bulk, Features: Universal Input, Package / Case: 4-DIP Module, Size / Dimension: 2.07" L x 1.08" W x 0.93" H (52.5mm x 27.4mm x 23.5mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CE, cURus, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60601-1; 60950-1; 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KMS15A-15 KMS15A-15 Виробник : TDK kmsa-datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 1A 15W 4-Pin
на замовлення 19 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
KMS15A-15 KMS15A-15 Виробник : TDK-Lambda kmsa-datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 1A 15W 4-Pin
товару немає в наявності
товару немає в наявності
KMS15A-15 KMS15A-15 Виробник : TDK-Lambda kms-a_e.pdf Power Supplies - Board Mount 15W 15V 1A Medical