KN01L50PL
KN01L50PL JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PIN INSULATOR BLOCK 50 POSI
Packaging: Tray
Connector Type: Insert without Contacts
Gender: Male
Voltage Rating: 24V
Current Rating (Amps): 1A
Number of Positions: 50
Operating Temperature: -20°C ~ 105°C
Termination Style: Crimp
Size: L
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN PIN INSULATOR BLOCK 50 POSI, Packaging: Tray, Connector Type: Insert without Contacts, Gender: Male, Voltage Rating: 24V, Current Rating (Amps): 1A, Number of Positions: 50, Operating Temperature: -20°C ~ 105°C, Termination Style: Crimp, Size: L.
Інші пропозиції KN01L50PL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KN01L50PL KN01L50PL Виробник : JAE Electronics SJ117008.pdf Heavy Duty Power Connectors Conn Pin insulator block 50 position of #22 contacts