Продукція > KYOCERA AVX > KNA16200C18UA7TS
KNA16200C18UA7TS
KNA16200C18UA7TS KYOCERA AVX
KNA16_Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FILTER LC 18PF 200MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: C = 18pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Attenuation Value: 20dB @ 470MHz ~ 2.5GHz
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 200MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 25 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 18PF 200MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: C = 18pF, Height: 0.024" (0.60mm), Attenuation Value: 20dB @ 470MHz ~ 2.5GHz, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 200MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Current: 25 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNA16200C18UA7TS KNA16200C18UA7TS Виробник : KYOCERA AVX KNA16_Series.pdf Description: FILTER LC 18PF 200MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 18pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Technology: LC
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 25 mA