Продукція > KNA > KNA32050-W3
KNA32050-W3
KNA_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 4488 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KNA32050-W3
Description: FILTER LC 115PF 50MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: C = 115pF, Height: 0.033" (0.85mm), Attenuation Value: 20dB @ 350MHz ~ 850MHz, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 50MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Current: 100 mA.
Інші пропозиції KNA32050-W3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNA32050-W3 KNA32050-W3 Виробник : KYOCERA AVX KNA_Series.pdf Description: FILTER LC 115PF 50MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: C = 115pF
Height: 0.033" (0.85mm)
Attenuation Value: 20dB @ 350MHz ~ 850MHz
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 50MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Current: 100 mA