KNA32100-W3 AVX/KYOCERA
KNA_Series.pdf
Виробник: AVX/KYOCERA
09+
на замовлення 21018 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 65PF 100MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: C = 65pF, Height: 0.033" (0.85mm), Attenuation Value: 20dB @ 450MHz ~ 950MHz, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 100MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Current: 100 mA.
Інші пропозиції KNA32100-W3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNA32100-W3 KNA32100-W3 Виробник : KYOCERA AVX KNA_Series.pdf Description: FILTER LC 65PF 100MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: C = 65pF
Height: 0.033" (0.85mm)
Attenuation Value: 20dB @ 450MHz ~ 950MHz
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 100MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 100 mA