Продукція > KNF > KNF32050-W3
KNF32050-W3
KNF32_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 1868 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KNF32050-W3
Description: FILTER LC 130PF 50MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: C = 130pF, Height: 0.039" (1.00mm), Attenuation Value: 20dB @ 350MHz ~ 850MHz, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 50MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Current: 200 mA.
Інші пропозиції KNF32050-W3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNF32050-W3 KNF32050-W3 Виробник : KYOCERA AVX KNF32_Series.pdf Description: FILTER LC 130PF 50MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: C = 130pF
Height: 0.039" (1.00mm)
Attenuation Value: 20dB @ 350MHz ~ 850MHz
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 50MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 200 mA