KNH10C474DA20TS
KNH10_Series.pdf
Код товару: 198656
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNH10C474DA20TS KNH10C474DA20TS Виробник : KYOCERA AVX Components knh-ce.pdf Feedthrough Capacitor
на замовлення 821 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 103
на замовлення 821 шт:
KNH10C474DA20TS KNH10C474DA20TS Виробник : KYOCERA AVX KNH10_Series.pdf Description: FILTER LC 0.47UF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 0.47µF
Height: 0.016" (0.41mm)
Applications: General Purpose
Technology: LC
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 2 A
товару немає в наявності
KNH10C474DA20TS Виробник : KYOCERA AVX avx_knh_ce-1158502.pdf Feed Through Capacitors 10volts 0.47uF 2A 1.0 x 0.50