Продукція > KNH > KNH16C104DA5TS
KNH16C104DA5TS
KNH16_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 2200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KNH16C104DA5TS
Description: FILTER LC 0.1UF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 0.1µF, Height: 0.028" (0.70mm), Applications: General Purpose, Technology: LC, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Current: 2 A.
Інші пропозиції KNH16C104DA5TS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNH16C104DA5TS Виробник : KYOCERA AVX KNH16_Series.pdf FILTER LC 0,1µF 0603 Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
KNH16C104DA5TS KNH16C104DA5TS Виробник : KYOCERA AVX KNH16_Series.pdf Description: FILTER LC 0.1UF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 0.1µF
Height: 0.028" (0.70mm)
Applications: General Purpose
Technology: LC
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 2 A
товару немає в наявності
KNH16C104DA5TS Виробник : Kyocera AVX avx_knh_ce-1158502.pdf Feed Through Capacitors 25volts 0.1uF 2A 1.6 x 0.80