Продукція > KNH > KNH21221-3AA
KNH21221-3AA
KNF_KNH_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KNH21221-3AA
Description: FILTER CAP 220PF 1A 50V 0805.
Інші пропозиції KNH21221-3AA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNH21221-3AA KNH21221-3AA Виробник : AVX Corp/Kyocera Corp KNF_KNH_Series.pdf Description: FILTER CAP 220PF 1A 50V 0805