Продукція > KNH > KNH21473-3AA
KNH21473-3AA
KNF_KNH_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 31792 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис KNH21473-3AA
Description: FILTER LC 0.047UF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: C = 0.047µF, Height: 0.037" (0.95mm), Applications: General Purpose, Technology: LC, Resistance - Channel (Ohms): 0.02, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Current: 2 A.
Інші пропозиції KNH21473-3AA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNH21473-3AA Виробник : AVX KNF_KNH_Series.pdf 0805 Емкостной фильтр 0,047 мкФ 2А, 50В Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
KNH21473-3AA KNH21473-3AA Виробник : KYOCERA AVX KNF_KNH_Series.pdf Description: FILTER LC 0.047UF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: C = 0.047µF
Height: 0.037" (0.95mm)
Applications: General Purpose
Technology: LC
Resistance - Channel (Ohms): 0.02
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 2 A