KNH21C105DA3T
KNH21C105DA3T KYOCERA AVX
KNH21Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FILTER LC 1UF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 1µF
Height: 0.039" (1.00mm)
Applications: General Purpose
Technology: LC
Resistance - Channel (Ohms): 0.02
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 4 A
Написати відгук
Description: FILTER LC 1UF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 1µF, Height: 0.039" (1.00mm), Applications: General Purpose, Technology: LC, Resistance - Channel (Ohms): 0.02, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Current: 4 A.
Інші пропозиції KNH21C105DA3T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNH21C105DA3T KNH21C105DA3T Виробник : KYOCERA AVX KNH21Series.pdf Description: FILTER LC 1UF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 1µF
Height: 0.039" (1.00mm)
Applications: General Purpose
Technology: LC
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Current: 4 A