Продукція > ROYALOHM > KNP01SJ051JA10
KNP01SJ051JA10
KNP01SJ051JA10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 5.1Ω; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 5.1Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Length: 10mm
Resistor features: body resistant to high temperature
Leads: axial
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
на замовлення 2310 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 5.1Ω; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 5.1Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Length: 10mm, Resistor features: body resistant to high temperature, Leads: axial, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads dimensions: Ø0.54x28mm.