Продукція > ROYALOHM > KNP01UJ0111A10
KNP01UJ0111A10
KNP01UJ0111A10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 110Ω; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3x9mm; axial
Length: 9mm
Mounting: THT
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3mm
Body dimensions: Ø3x9mm
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Resistance: 110Ω
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Leads: axial
Resistor features: small size
на замовлення 880 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 110Ω; 1W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3x9mm; axial, Length: 9mm, Mounting: THT, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3mm, Body dimensions: Ø3x9mm, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Resistance: 110Ω, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: small size.