Продукція > ROYALOHM > KNP02UJ0221A10
KNP02UJ0221A10
KNP02UJ0221A10 ROYALOHM
ROYALOHM-KNP.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 220Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 220Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Diameter: 3.5mm
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Length: 10mm
Resistor features: small size
Leads: axial
Temperature coefficient: 300ppm/°C
на замовлення 3120 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 220Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 220Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Diameter: 3.5mm, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Length: 10mm, Resistor features: small size, Leads: axial, Temperature coefficient: 300ppm/°C.
Інші пропозиції KNP02UJ0221A10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNP02UJ0221A10 Виробник : Royalohm 7.pdf Wirewound Resistors - Through Hole KNP 2W-SS (3.5x10.0) 5% PT-52mm T/B-1000