Продукція > ROYALOHM > KNP02UJ024JA10
KNP02UJ024JA10
KNP02UJ024JA10 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 2.4Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm
Mounting: THT
Body dimensions: Ø3.5x10mm
Tolerance: ±5%
Diameter: 3.5mm
Leads dimensions: Ø0.54x28mm
Length: 10mm
Power: 2W
Resistance: 2.4Ω
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
на замовлення 620 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 2.4Ω; 2W; ±5%; Ø0.54x28mm; Ø3.5x10mm, Mounting: THT, Body dimensions: Ø3.5x10mm, Tolerance: ±5%, Diameter: 3.5mm, Leads dimensions: Ø0.54x28mm, Length: 10mm, Power: 2W, Resistance: 2.4Ω, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads: axial, Resistor features: small size, Type of resistor: wire-wound.
Інші пропозиції KNP02UJ024JA10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KNP02UJ024JA10 Виробник : Royalohm 7-3358716.pdf Wirewound Resistors - Through Hole KNP 2W-SS (3.5x10.0) 5% 2.4R PT-52mm T/B-1000