Продукція > ROYALOHM > KNP03SJ0220A19
KNP03SJ0220A19
KNP03SJ0220A19 ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 22Ω; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm; axial
Resistance: 22Ω
Tolerance: ±5%
Power: 3W
Mounting: THT
Temperature coefficient: 300ppm/°C
Body dimensions: Ø5.5x16mm
Type of resistor: wire-wound
Leads dimensions: Ø0.7x28mm
Diameter: 5.5mm
Length: 16mm
на замовлення 1951 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 22Ω; 3W; ±5%; Ø0.7x28mm; Ø5.5x16mm; axial, Resistance: 22Ω, Tolerance: ±5%, Power: 3W, Mounting: THT, Temperature coefficient: 300ppm/°C, Body dimensions: Ø5.5x16mm, Resistor features: body resistant to high temperature, Leads: axial, Type of resistor: wire-wound, Leads dimensions: Ø0.7x28mm, Diameter: 5.5mm, Length: 16mm.