Продукція > ROYALOHM > KNP05SJ016KAA9
KNP05SJ016KAA9
KNP05SJ016KAA9 ROYALOHM
ROYALOHM-KNP.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; THT; 160mΩ; 5W; ±5%; Ø0.75x28mm; Ø6.5x17.5mm
Type of resistor: wire-wound
Mounting: THT
Resistance: 0.16Ω
Power: 5W
Tolerance: ±5%
Leads dimensions: Ø0.75x28mm
Body dimensions: Ø6.5x17.5mm
Resistor features: body resistant to high temperature
Temperature coefficient: 400ppm/°C
Leads: axial
Length: 17.5mm
Diameter: 6.5mm
на замовлення 425 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; THT; 160mΩ; 5W; ±5%; Ø0.75x28mm; Ø6.5x17.5mm, Type of resistor: wire-wound, Mounting: THT, Resistance: 0.16Ω, Power: 5W, Tolerance: ±5%, Leads dimensions: Ø0.75x28mm, Body dimensions: Ø6.5x17.5mm, Resistor features: body resistant to high temperature, Temperature coefficient: 400ppm/°C, Leads: axial, Length: 17.5mm, Diameter: 6.5mm.