KO-T10V-4R (PHL)
KO-T10V-4R (PHL)
Код товару: 85683
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Група: Каркаси
Серія: T
Типорозмір: T10,0/6,0/4,0
Опис: Корпус T10,0/6,0/4,0 верт. 4 вив. [Phenolic]
Матеріал: Phenolic
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KO-T10V-4R (PHL) Корпус T10,0/6,0/4,0 верт. 4 вив. [Phenolic]
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Блок живлення з вилкою 10W 5V, роз'єм:USB, Lii-U1/ ETA-U90 EWE
Код товару: 184023
7 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: LiitoKala
Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
Опис: AC/DC адаптер з вбудованою мережевою вилкою, з USB виходом
Uвх.: 100...240 VAC
Uвих., V: 5 V
Iвих., A: 2 A
Потужність, W: 10 W
Роз'єм : USB
у наявності: 335 шт
313 шт - склад
6 шт - РАДІОМАГ-Київ
6 шт - РАДІОМАГ-Львів
4 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Блок живлення настільний 10W 12V, роз'єм:2.1x5.5mm HS-K1201000
Виробник: OV
Uвх.: 100...240 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 0,8 A
Потужність, W: 10 W
Габарити, мм: 90x55x36 mm
Роз'єм : 2.1x5.5 mm
у наявності: 24 шт
18 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
3 шт - РАДІОМАГ-Львів
1 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Знижувальний перетворювач з вольтметром і амперметром, XL4015 5A
20 Додати до обраних Обраний товар
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Напр. вх., V: 5...30 VDC
Напр. вих.,VDC: 0,8...29 VDC
Макс. вих. струм: 5 А
Корпус, габарити, мм: 51x26 mm
у наявності: 41 шт
33 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Київ
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
3 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
очікується: 105 шт
5 шт - очікується
Фільтр феритовий на кабель ID = 5 OD = 13 L = 25,5, NiZn (F9 SCRC 35B, Careful)
118618_F9 SCRC 35B.pdf
Виробник: Careful
Трансформатори, мережеві фільтри, силові дроселі > Сердечники, каркаси, скоби (для моткових виробів)
Група: 2.5х1см; d = 5мм
Серія: SCRC
Тип: Фільтр на кабель
Типорозмір: D13/L25,5
Опис: Внутрішній розмір: d = 5мм
Матеріал: NiZn
у наявності: 987 шт
806 шт - склад
66 шт - РАДІОМАГ-Київ
45 шт - РАДІОМАГ-Львів
70 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
4,7uF 100V ENR 8x12mm (Non Polar) (ENR4R7M2AB-Hitano) (електролітичний конденсатор неполярний)
ENR_080611.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 4,7 µF
Номін.напруга: 100 V
Серія: ENR
Тип: неполярні, 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 8х12mm