Продукція > KYOCERA AVX > KOVSG50MDNBACT
KOVSG50MDNBACT
KOVSG50MDNBACT KYOCERA AVX
KOVG-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 50 MHZ OCXO SMT 25X22MM (G PACKA
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 7-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.810" L x 0.810" W (20.60mm x 20.60mm)
Type: OCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm)
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 50 MHZ OCXO SMT 25X22MM (G PACKA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 7-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.810" L x 0.810" W (20.60mm x 20.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, TTL, Type: OCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±5ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.500" (12.70mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції KOVSG50MDNBACT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KOVSG50MDNBACT KOVSG50MDNBACT Виробник : KYOCERA AVX KOVG-OCXO.pdf Description: 50 MHZ OCXO SMT 25X22MM (G PACKA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 7-SMD, No Lead
Type: OCXO
Frequency Stability: ±5ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Frequency: 50 MHz