Продукція > KYOCERA AVX > KOVSP10MDNCCCT
KOVSP10MDNCCCT
KOVSP10MDNCCCT KYOCERA AVX
KOVP-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 10 MHZ OCXO SMT 9X14MM (P PACKAG
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.567" L x 0.370" W (14.40mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS, TTL
Type: OCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm)
Frequency: 10 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 MHZ OCXO SMT 9X14MM (P PACKAG, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.567" L x 0.370" W (14.40mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, TTL, Type: OCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm), Frequency: 10 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції KOVSP10MDNCCCT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KOVSP10MDNCCCT KOVSP10MDNCCCT Виробник : KYOCERA AVX KOVP-OCXO.pdf Description: 10 MHZ OCXO SMT 9X14MM (P PACKAG
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS, TTL
Type: OCXO
Frequency Stability: ±10ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Frequency: 10 MHz