Продукція > KYOCERA AVX > KOVSP20MDBCCCT
KOVSP20MDBCCCT
KOVSP20MDBCCCT KYOCERA AVX
KOVP-OCXO.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: 20 MHZ OCXO SMT 9X14MM (P PACKAG
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.567" L x 0.370" W (14.40mm x 9.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS, TTL
Function: Amplitude Control
Type: VCOCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm)
Absolute Pull Range (APR): ±1ppm
Frequency: 20 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 20 MHZ OCXO SMT 9X14MM (P PACKAG, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.567" L x 0.370" W (14.40mm x 9.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, TTL, Function: Amplitude Control, Type: VCOCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.449" (11.40mm), Absolute Pull Range (APR): ±1ppm, Frequency: 20 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції KOVSP20MDBCCCT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KOVSP20MDBCCCT KOVSP20MDBCCCT Виробник : KYOCERA AVX KOVP-OCXO.pdf Description: 20 MHZ OCXO SMT 9X14MM (P PACKAG
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS, TTL
Function: Amplitude Control
Type: VCOCXO
Frequency Stability: ±10ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Frequency: 20 MHz