KP1836122134
KP1836122134 Vishay / Roederstein
kp1836.pdf
Виробник: Vishay / Roederstein
Film Capacitors 220PF 1600V 5%
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Film 220pF 1600V PP 5% Radial Plastic Rectangular Can 100°C Bulk.
Інші пропозиції KP1836122134
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KP1836122134 KP1836122134 Виробник : Vishay id-10716649-kp1836.pdf Cap Film 220pF 1600V PP 5% Radial Plastic Rectangular Can 100°C Bulk
товару немає в наявності
KP1836122134 Виробник : Vishay BC Components kp1836.pdf Description: CAP FILM 220PF 5% 1.6KVDC