KPT00B22-36S ITT Cannon, LLC
KPT,KPSE,KPTC_Catalog.pdf
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN RCPT FMALE 36P GOLD SLD CUP
Packaging: Bulk
Features: Strain Relief
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 36
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 22-36
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 36P GOLD SLD CUP, Packaging: Bulk, Features: Strain Relief, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 36, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 22-36, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum Alloy, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції KPT00B22-36S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
KPT00B-22-36S KPT00B-22-36S Виробник : ITT itt-cannon-kpt-kpse-kptc-catalog.pdfext.pdf Conn Circular SKT 36 POS Solder ST Wall Mount 36 Terminal 1 Port